Búranie domu Veľké Kostoľany

Popis práce:

Po obhliadke domu vo Veľkých Kostoľanoch a následnej dohode s majiteľmi sme navrhli postup prác, plán realizácie a odhad celkových nákladov na finálnu podobu, viď obrázok.

Prvá fáza a začiatok spočíval v rozobratí drevených trámov a krovy. Pri práci sme museli byť opatrní, pretože niektoré trámy starého domu boli poškodené a hrozilo, že sa zrútia. Dom bol pripravený a vyčistený od rôzneho odpadu a dreva, aby sa mohli začať búracie práce pomocou ťažkej techniky.

Čas búracích prác bol 3 dni, odvoz materiálu trval 4 dni pri 8-hodinových pracovných dňoch. Rozobranie strechy a uloženie dreva trvalo 1 deň.

Cena práce bola dohodnutá vopred a schválená podľa objednávky a cenovej ponuky. Najväčšou položkou bola stavebná suť, z ktorej sa odviezlo 38 nákladných áut, čo predstavuje približne 300 kubických metrov. Na stavbe sme použili traktor-bager, mini-bager s kladivom, UNC Komatsu, Tatra, a MAN 8 kola.

Po dokončení prác boli obe strany spokojné, keďže všetko prebehlo podľa plánu bez akýchkoľvek prekážok. Tešíme sa na ďalšie podobné práce, kde vidíme úsmev na tvárach zákazníkov.

PRED

PRED

PO

Čas práce

1 týždeň

Miesto výkonu

Veľké Kostoľany

Cena projektu

pohyblivá, závisí od veľkosti domu a vykonaných služieb

Ďalšie fotky z realizácie

Páči sa Vám naša práca?

Sme pre Vás k dispozícií! Neváhajte nás kontaktovať.