Výstavba bázena Veľké Kostoľany

Popis práce:

Bazén, ktorý sa zaobišiel bez našich začiatočných prác, t.j. výkop bazénu, štrkové lôžko, hutnenie materiálu, čiastočné šalovanie, viazanie karisietí sa napokon finalizoval pod našim vedením.

Začiatok našich prác bola technická miestnosť bazénu, ktorá je neodmysliteľnou časťou a spája sa s betónovou platňou. Prístup okolo bazénu bol pomerne zložitý. Technická miestnosť sa betónovala s UNC a miešačkou. Práce s ňou môžete pozrieť TU.

Na betónovú platňu bazénu bola privolaná betónpumpa (36m), ktorou sme čerpali betón – 6m3. Pri spracovaní nám pomáhala firma ProfiHouse, s ktorých prácou a odbornosťoum sme nesmierne spokojní.

Pri výstavbe bazénu DT 25 sme ukázali našu zručnosť a podarilo sa nám postaviť 1. etapu pripravenú na betonáž, ktorá bola vystavaná na 1m po celom obvode. 2. etapa pozostávala z výrezov a rezania jednotlivych otvorov ktoré na modernom bazéne nesmú chýbať. Po obhliadke a spokojnosti majitela a ľudí od bazenárov sme sa pustili do poslednej etapy, ktorá bola debnenie, betonáž venca a vrchnej betónovej platne technickej miestnosti. Na betonáž sme použili betónpumpu spojenú s domiešavačom, ktorá bola vhodná na rozmer a kvalitu príjazdovej cesty.

Rozmery bazéna: 1.5m x 3m x 8m (hĺbka x šírka x dĺžka)

Najväčšou výzvou bola betonáž pomocou miešačky UNC, pri ktorej bola preverená naša fyzická zdatnosť.

PRED

PRED

PO

Čas práce

10 dní

Miesto výkonu

Veľké Kostoľany

Cena projektu

pohyblivá, závisí od ceny materiálu a vykonaných služieb

Ďalšie fotky z realizácie

Páči sa Vám naša práca?

Sme pre Vás k dispozícií! Neváhajte nás kontaktovať.